رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی

کد نظام پزشکی: 25256

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی

ثبت نظر برای دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی

دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی رضا نصراللهی لشکاجانی را مشاهده کنید.