رزرو نوبت اینترنتی دکتر محبوب لسان پزشکی متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محبوب لسان پزشکی

کد نظام پزشکی: 22550

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محبوب لسان پزشکی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر محبوب لسان پزشکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محبوب لسان پزشکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر محبوب لسان پزشکی

ثبت نظر برای دکتر محبوب لسان پزشکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محبوب لسان پزشکی

دکتر محبوب لسان پزشکی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر محبوب لسان پزشکی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محبوب لسان پزشکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محبوب لسان پزشکی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محبوب لسان پزشکی را مشاهده کنید.