دریافت نوبت دکتر علی غفاری مقدم نوقابی متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-ghafari-moghadam-noghabi

کد نظام پزشکی: 46721

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی غفاری مقدم نوقابی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر علی غفاری مقدم نوقابی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی غفاری مقدم نوقابی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر علی غفاری مقدم نوقابی

ثبت نظر برای دکتر علی غفاری مقدم نوقابی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی غفاری مقدم نوقابی

دکتر علی غفاری مقدم نوقابی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر علی غفاری مقدم نوقابی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی غفاری مقدم نوقابی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی غفاری مقدم نوقابی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی غفاری مقدم نوقابی را مشاهده کنید.