دریافت نوبت دکتر سید حمید رضا آرزه گر فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-hamidreza-arzegar

کد نظام پزشکی: 120998

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید حمید رضا آرزه گر

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر سید حمید رضا آرزه گر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید حمید رضا آرزه گر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سید حمید رضا آرزه گر

ثبت نظر برای دکتر سید حمید رضا آرزه گر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید حمید رضا آرزه گر

دکتر سید حمید رضا آرزه گر متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر سید حمید رضا آرزه گر واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید حمید رضا آرزه گر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید حمید رضا آرزه گر متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید حمید رضا آرزه گر را مشاهده کنید.