رزرو نوبت اینترنتی دکتر ابوالقاسم مصطفی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ابوالقاسم مصطفی

کد نظام پزشکی: م-24944

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابوالقاسم مصطفی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر ابوالقاسم مصطفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابوالقاسم مصطفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر ابوالقاسم مصطفی

ثبت نظر برای دکتر ابوالقاسم مصطفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابوالقاسم مصطفی

دکتر ابوالقاسم مصطفی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر ابوالقاسم مصطفی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابوالقاسم مصطفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابوالقاسم مصطفی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابوالقاسم مصطفی را مشاهده کنید.