دریافت نوبت دکتر ناصر شخص سلیم فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-naser-shakhs-salim

کد نظام پزشکی: 58016

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ناصر شخص سلیم

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر ناصر شخص سلیم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ناصر شخص سلیم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر ناصر شخص سلیم

ثبت نظر برای دکتر ناصر شخص سلیم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ناصر شخص سلیم

دکتر ناصر شخص سلیم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر ناصر شخص سلیم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ناصر شخص سلیم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ناصر شخص سلیم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ناصر شخص سلیم را مشاهده کنید.