رزرو نوبت اینترنتی دکتر لطف اله ارمنده فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر لطف اله ارمنده

کد نظام پزشکی: 23216

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لطف اله ارمنده

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر لطف اله ارمنده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لطف اله ارمنده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر لطف اله ارمنده

ثبت نظر برای دکتر لطف اله ارمنده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لطف اله ارمنده

دکتر لطف اله ارمنده متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر لطف اله ارمنده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لطف اله ارمنده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لطف اله ارمنده متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لطف اله ارمنده را مشاهده کنید.