دریافت نوبت دکتر اسعد مرادی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-asad-moradi

کد نظام پزشکی: 46689

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسعد مرادی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات

اگر شما دکتر اسعد مرادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسعد مرادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر اسعد مرادی

ثبت نظر برای دکتر اسعد مرادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسعد مرادی

دکتر اسعد مرادی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات هستند. مطب دکتر اسعد مرادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسعد مرادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسعد مرادی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسعد مرادی را مشاهده کنید.