رزرو نوبت اینترنتی دکتر نادر رش احمدی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نادر رش احمدی

کد نظام پزشکی: 56891

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نادر رش احمدی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

اگر شما دکتر نادر رش احمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نادر رش احمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر نادر رش احمدی

ثبت نظر برای دکتر نادر رش احمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نادر رش احمدی

اورولوژیست-دوره تکمیلی اندویورولوژی و PCNL مشاوره و درمان مشکلات جنسی و ناباروری مردان

دکتر نادر رش احمدی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری هستند. مطب دکتر نادر رش احمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نادر رش احمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نادر رش احمدی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نادر رش احمدی را مشاهده کنید.