رزرو نوبت اینترنتی دکتر کورش علیزاده علمداری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر کورش علیزاده علمداری

کد نظام پزشکی: 37967

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کورش علیزاده علمداری

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

اگر شما دکتر کورش علیزاده علمداری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کورش علیزاده علمداری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر کورش علیزاده علمداری

ثبت نظر برای دکتر کورش علیزاده علمداری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کورش علیزاده علمداری

رتبه اول امتحانات بورد فوق تخصصی در سال ۱۳۸۹

دکتر کورش علیزاده علمداری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر کورش علیزاده علمداری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کورش علیزاده علمداری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کورش علیزاده علمداری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کورش علیزاده علمداری را مشاهده کنید.