دریافت نوبت دکتر احسان اطرج فوق تخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ehsan-atraj

کد نظام پزشکی: 114663

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احسان اطرج

متخصص:

فوق تخصص: ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر احسان اطرج هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احسان اطرج هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر احسان اطرج

ثبت نظر برای دکتر احسان اطرج

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احسان اطرج

دکتر احسان اطرج نخستین فلوشیپ آندرولوژی (ناباروری و ناتوانی جنسی ) در ایران میباشند که با عضویت در انجمن ناباروری ایران و اروپا و همگام با پیشرفته ترین متدهای روز دنیا بطور کاملا تخصصی در زمینه درمان ناباروری، زوج درمانی و حوزه سلامت مردان فعالیت میکنند.

ایشان هم چنین جراح و متخصص اورولوژی ( کلیه،مجاری ادراری و تناسلی ) هستند و انواع سنگهای ادراری، بیماریهای کلیه و پروستات را با روش های نوین بصورت جراحی های باز، اندوسکوپیک و لیزری درمان میکنند. دکتر احسان اطرج عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا نیز میباشند.

ایشان در حال حاضر در

مرکز مام (پیشرفته ترین مرکز درمان ناباروری و سلامت باروری خاورمیانه)، کلینیک فوق تخصصی IVF بیمارستان خاتم الانبیا ، کلینیک فوق تخصصی IVF بیمارستان پیامبران، کلینیک اورولوژی صدا و سیما، کلینیک دیابت و مطب فعالیت دارند.

جهت رفاه حال بیماران ویزیت آنلاین را نیز دایر کرده اند.

مهارتهای تخصصی :

۱. مشاوره و درمان تخصصی ناباروری

۲. زوج درمانی

۳. درمان تخصصی اختلالات جنسی ، زودانزالی، اختلالات نعوظ

۴. جراحی میکروسکوپی واریکوسل

۵. جراحی میکروسکوپی وازووازوستومی

۶. جراحی پروتز آلت تناسلی

۷. جراحی پروتز بیضه

۸. درمان انواع سنگهای ادراری بصورت لیزری و جراحی

۹. جراحی اندوسکوپیک کلیه (PCNL & TUL)

۱۰ . درمان انواع بیماریهای پروستات (جراحی اندوسکوپیک،باز و لیزری پروستات)

۱۱. سنگ شکن برون اندامی

۱۲. جراحی لیزری سنگ کلیه

۱۳. درمان بیماریهای تناسلی

۱۴. نمونه برداری از پروستات

۱۵ . درمان انواع بیماریهای کلیه

۱۶. درمان انواع بیماریهای مثانه

۱۷. درمان انواع بیماریهای بیضه

دکتر احسان اطرج متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر احسان اطرج واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احسان اطرج در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احسان اطرج متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احسان اطرج را مشاهده کنید.