رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهدی ستوده متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص ناباروری ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهدی ستوده

کد نظام پزشکی: 126907

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی ستوده

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: ناباروری

اگر شما دکتر مهدی ستوده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی ستوده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر مهدی ستوده

ثبت نظر برای دکتر مهدی ستوده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی ستوده

-متخصص اورولوژی
-فلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی ویورولاپاروسکوپی
-عضو انجمن اورولوژی اروپا و آمریکا
-دارای بورد تخصصی اروپا

دکتر مهدی ستوده متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ناباروری هستند. مطب دکتر مهدی ستوده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی ستوده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی ستوده متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی ستوده را مشاهده کنید.