دریافت نوبت دکتر حجت سلیمی فوق تخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hojat-salimi

کد نظام پزشکی: 128009

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حجت سلیمی

متخصص:

فوق تخصص: ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر حجت سلیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حجت سلیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حجت سلیمی

ثبت نظر برای دکتر حجت سلیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حجت سلیمی

جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری -تناسلی
فوق تخصص اورولوژی ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی تهران
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های مجرای ادراری،ناتوانی جنسی و ناهنجاری های آلت تناسلی

دکتر حجت سلیمی متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر حجت سلیمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حجت سلیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حجت سلیمی متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حجت سلیمی را مشاهده کنید.