دریافت نوبت دکتر بهرنگ آبادپور فوق تخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-behrang-abadpoor

کد نظام پزشکی: 71512

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهرنگ آبادپور

متخصص:

فوق تخصص: پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

اگر شما دکتر بهرنگ آبادپور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهرنگ آبادپور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر بهرنگ آبادپور

ثبت نظر برای دکتر بهرنگ آبادپور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهرنگ آبادپور

دکتر بهرنگ آبادپور متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری هستند. مطب دکتر بهرنگ آبادپور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهرنگ آبادپور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهرنگ آبادپور متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهرنگ آبادپور را مشاهده کنید.