رزرو نوبت اینترنتی دکتر امیرحسین میلادی پور متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر امیرحسین میلادی پور

کد نظام پزشکی: 41733

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیرحسین میلادی پور

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر امیرحسین میلادی پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیرحسین میلادی پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر امیرحسین میلادی پور

ثبت نظر برای دکتر امیرحسین میلادی پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیرحسین میلادی پور

دکتر امیرحسین میلادی پور متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر امیرحسین میلادی پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیرحسین میلادی پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرحسین میلادی پور متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیرحسین میلادی پور را مشاهده کنید.