دریافت نوبت دکتر فرشاد گوران فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farshad-gooran

کد نظام پزشکی: 106178

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرشاد گوران

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر فرشاد گوران هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرشاد گوران هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فرشاد گوران

ثبت نظر برای دکتر فرشاد گوران

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرشاد گوران

دانش آموخته دکتری عمومی دانشگاه تهران
فارغ التحصیل تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه ایران

فلوشیپ جراحی درون بین کلیه و لاپاروسکوپی دانشگاه ایران( مرکز فوق تخصصی هاشمی نژاد)

دکتر فرشاد گوران متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر فرشاد گوران واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرشاد گوران در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرشاد گوران متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرشاد گوران را مشاهده کنید.