رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدیعقوب صهری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص ناباروری ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدیعقوب صهری

کد نظام پزشکی: 99692

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدیعقوب صهری

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: ناباروری

اگر شما دکتر سیدیعقوب صهری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدیعقوب صهری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر سیدیعقوب صهری

ثبت نظر برای دکتر سیدیعقوب صهری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدیعقوب صهری

دکتر سیدیعقوب صهری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ناباروری هستند. مطب دکتر سیدیعقوب صهری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدیعقوب صهری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدیعقوب صهری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدیعقوب صهری را مشاهده کنید.