رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسن هشیار متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص ارولوژی ترمیمی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسن هشیار

کد نظام پزشکی: 70505

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسن هشیار

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: ارولوژی ترمیمی

اگر شما دکتر حسن هشیار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسن هشیار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر حسن هشیار

ثبت نظر برای دکتر حسن هشیار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسن هشیار

دکتر حسن هشیار متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ارولوژی ترمیمی هستند. مطب دکتر حسن هشیار واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسن هشیار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسن هشیار متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ارولوژی ترمیمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسن هشیار را مشاهده کنید.