دریافت نوبت دکتر مهیار فصیحی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mahyar-fasihi

کد نظام پزشکی: 113162

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهیار فصیحی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

اگر شما دکتر مهیار فصیحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهیار فصیحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مهیار فصیحی

ثبت نظر برای دکتر مهیار فصیحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهیار فصیحی

فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و عملهای لاپاراسکوپیک
دارای مدرک ART ناباروری از مرکز رویان
فلوشیپ اندویورولوژی

دکتر مهیار فصیحی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری هستند. مطب دکتر مهیار فصیحی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهیار فصیحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهیار فصیحی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهیار فصیحی را مشاهده کنید.