دریافت نوبت دکتر فرزانه سادات مینو متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farzaneh-sadat-minoo

کد نظام پزشکی: 79761

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزانه سادات مینو

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر فرزانه سادات مینو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزانه سادات مینو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر فرزانه سادات مینو

ثبت نظر برای دکتر فرزانه سادات مینو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزانه سادات مینو

رتبه برتر بورد فوق تخصصی از دانشگاه تهران، عضو انجمن نفرولوژیستهای امریکا،
هیئت علمی و استاد دانشگاه تهران

دکتر فرزانه سادات مینو متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) کلیه و فشار خون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر فرزانه سادات مینو واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزانه سادات مینو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزانه سادات مینو متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) کلیه و فشار خون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزانه سادات مینو را مشاهده کنید.