دریافت نوبت دکتر سید ناصر سید اسماعیلی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-naser-seyed-esmaeili

کد نظام پزشکی: 122331

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید ناصر سید اسماعیلی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر سید ناصر سید اسماعیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید ناصر سید اسماعیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر سید ناصر سید اسماعیلی

ثبت نظر برای دکتر سید ناصر سید اسماعیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید ناصر سید اسماعیلی

دکتر سید اسماعیلی فارغالتحصیل پزشکی عمومی از بیمارستان بقیه اله تهران در سال ۱۳۸۸ بوده و در سال ۹۰ با رتبه خوب در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری ( ارولوژی ) در دانشگاه گیلان پذیرفته شد و با نمره عالی از این دانشگاه در بعد از ۴ سال تلاش فراوان فارغ التحصیل و سپس در دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته فلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی (فوق تخصص در جراحی های لیزری سنگ کلیه و حالب و مثانه ، لیزر پروستات و لاپاراسکوپی ) مشغول تحصیل و درمان بیماران شده است .

ایشان با تجربه ای 15 ساله درمان بیماران در شهر ها محروم کشور عزیزمان ایران (مثل اردبیل ، مشکین شهر ، ایلام ، دره شهر ، اهواز ، سوسنگرد ، خرمشهر ، لاهیجان ، رشت ، ساری ، بوشهر و بشاگرد ، ایرانشهر ، زنجان و قیدار) در حال طبابت و درمان بیماران اورولوژی با مهارت های فوق تخصصی اندوسکوپیک در تهران می باشد .

در حال حاضر عضو انجمن علمی ارولوژی اروپا و انجمن اندویورولوژی امریکا بوده و سخنرانی های مختلفی را در کشورهای مختلف در زمینه نوآوری های طب در ارولوژی ایراد کرده است.

دگتر سید اسماعیلی همچنین دارای بورد تخصصی اورولوژی اروپا می باشد 

دکتر سید ناصر سید اسماعیلی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر سید ناصر سید اسماعیلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید ناصر سید اسماعیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید ناصر سید اسماعیلی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید ناصر سید اسماعیلی را مشاهده کنید.