رزرو نوبت اینترنتی دکتر ایمان برومند فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ایمان برومند

کد نظام پزشکی: 137991

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ایمان برومند

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

اگر شما دکتر ایمان برومند هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ایمان برومند هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر ایمان برومند

ثبت نظر برای دکتر ایمان برومند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ایمان برومند

سلام، دکتر ایمان برومند جراح و متخصص اورولوژی و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دارای بورد تخصصی ناسیونال هستم.
در زمینه سنگ های سیستم ادراری، بیماریهای پروستات، بدخیمی های سیستم ادراری، بی اختیاری ادراری، مشکلات و ناتوانایی های جنسی آقایان، ناباروری آقایان و ... فعالیت دارم.
در حال حاضر در بیمارستان های بعثت نیروی هوایی، بیمارستان ابن سینا ، بیمارستان کیان و بیمارستان تریتا فعالیت دارم.

دکتر ایمان برومند متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری هستند. مطب دکتر ایمان برومند واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ایمان برومند در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ایمان برومند متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ایمان برومند را مشاهده کنید.