رزرو نوبت اینترنتی دکتر رضا مطیعی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رضا مطیعی

کد نظام پزشکی: 122480

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رضا مطیعی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری

اگر شما دکتر رضا مطیعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رضا مطیعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر رضا مطیعی

ثبت نظر برای دکتر رضا مطیعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رضا مطیعی

دکتر رضا مطیعی رتبه ۹۵ کنکور سراسری میباشند که دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران به اتمام رسانده و پس از آن وارد دوره تخصص در دانشگاه علوم پزشکی گیلان شدند .پس از اتمام دوره تخصص، دوره شش ماهه جراحی های کم تهاجمی سنگ کلیه (supine pcnl) ویک دوره سه ماهه(prone pcnl) در بیمارستان های رازی رشت و سینا تهران گذراندند.در حال حاضر با توجه به تجربه فراوان در زمینه جراحی های بسته سنگ ،جراحی های سرطان،جراحی های اطفال در زمینه اختلات مادرزای ،پروستات و ناباروری مشغول جراحی در بیمارستانهای خصوصی پاستورنو ،تریتا،تندیس جردن ،تهرانپارس و غیاثی میباشند .

دکتر رضا مطیعی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری هستند. مطب دکتر رضا مطیعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رضا مطیعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا مطیعی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار, ناباروری در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رضا مطیعی را مشاهده کنید.