رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدمحسن سیدصالحی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدمحسن سیدصالحی

کد نظام پزشکی: 65848

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمحسن سیدصالحی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر سیدمحسن سیدصالحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمحسن سیدصالحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر سیدمحسن سیدصالحی

ثبت نظر برای دکتر سیدمحسن سیدصالحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمحسن سیدصالحی

دکتر سیدمحسن سیدصالحی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر سیدمحسن سیدصالحی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمحسن سیدصالحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحسن سیدصالحی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمحسن سیدصالحی را مشاهده کنید.