رزرو نوبت اینترنتی دکتر وحید مجریان گلوگاهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر وحید مجریان گلوگاهی

کد نظام پزشکی: 120405

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر وحید مجریان گلوگاهی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر وحید مجریان گلوگاهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر وحید مجریان گلوگاهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر وحید مجریان گلوگاهی

ثبت نظر برای دکتر وحید مجریان گلوگاهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر وحید مجریان گلوگاهی

دکتر وحید مجریان گلوگاهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر وحید مجریان گلوگاهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر وحید مجریان گلوگاهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر وحید مجریان گلوگاهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر وحید مجریان گلوگاهی را مشاهده کنید.