دریافت نوبت دکتر حسینعلی عبدالرزاقی متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hosein-ali-abdolrazaghi

کد نظام پزشکی: 88585

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسینعلی عبدالرزاقی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر حسینعلی عبدالرزاقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسینعلی عبدالرزاقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر حسینعلی عبدالرزاقی

ثبت نظر برای دکتر حسینعلی عبدالرزاقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسینعلی عبدالرزاقی

دکتر حسینعلی عبدالرزاقی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر حسینعلی عبدالرزاقی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسینعلی عبدالرزاقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسینعلی عبدالرزاقی متخصص جراحی عمومی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسینعلی عبدالرزاقی را مشاهده کنید.