رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

کد نظام پزشکی: 17752

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

ثبت نظر برای دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه را مشاهده کنید.