دریافت نوبت دکتر افشین طاهری اعظم متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی زانو, جراحی لگن

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-afshin-taheri-azam

کد نظام پزشکی: 81329

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر افشین طاهری اعظم

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی زانو, جراحی لگن

اگر شما دکتر افشین طاهری اعظم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر افشین طاهری اعظم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر افشین طاهری اعظم

ثبت نظر برای دکتر افشین طاهری اعظم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی زانو, جراحی لگن هستند. مطب دکتر افشین طاهری اعظم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر افشین طاهری اعظم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر افشین طاهری اعظم متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی زانو, جراحی لگن در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر افشین طاهری اعظم را مشاهده کنید.