دریافت نوبت دکتر هومن محمدیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hooman-mohamadiyan

کد نظام پزشکی: 122828

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هومن محمدیان

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر هومن محمدیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هومن محمدیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر هومن محمدیان

ثبت نظر برای دکتر هومن محمدیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هومن محمدیان

دکترا عمومی از دانشگاه وین.
تخصص ارتوپدی و تصادفات
Trauma surgery اند Orthopedic surgery
در دانشگاه وین و مونستر
دوره های تخصصی و تکمیلی در زمینه مانوال تراپی و کیروتراپی و نویرال تراپی از المان
Manualtherapue a. Chirotherapie
Neuraltherapie
دریافت فوق تخصص در زمینه جراحیهای ارتروسکپی از آلمان و شرکت در امتحان جامع که مورد تایید کشورهای آلمانی زبان اتریش سویس و آلمان میباشد.

دکتر هومن محمدیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر هومن محمدیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هومن محمدیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هومن محمدیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هومن محمدیان را مشاهده کنید.