دریافت نوبت دکتر کاووس وزیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-kavoos-vaziri

کد نظام پزشکی: 41277

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کاووس وزیری

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اگر شما دکتر کاووس وزیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کاووس وزیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر کاووس وزیری

ثبت نظر برای دکتر کاووس وزیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کاووس وزیری


 

دکتر کاووس وزیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا هستند. مطب دکتر کاووس وزیری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کاووس وزیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کاووس وزیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کاووس وزیری را مشاهده کنید.