رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدرضا میناتورسجادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فوق تخصص فلوشیپ جراحی زانو ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

 دکتر محمدرضا میناتورسجادی

کد نظام پزشکی: 85380

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا میناتورسجادی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی زانو

اگر شما دکتر محمدرضا میناتورسجادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا میناتورسجادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

نمونه کار های دکتر محمدرضا میناتورسجادی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا میناتورسجادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا میناتورسجادی

دکتر محمدرضا میناتورسجادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ جراحی زانو هستند. مطب دکتر محمدرضا میناتورسجادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا میناتورسجادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا میناتورسجادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ جراحی زانو در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا میناتورسجادی را مشاهده کنید.