دریافت نوبت دکتر علی اکبر عمرانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-akbar-omrani

کد نظام پزشکی: 14040

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اکبر عمرانی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر علی اکبر عمرانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اکبر عمرانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر علی اکبر عمرانی

ثبت نظر برای دکتر علی اکبر عمرانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اکبر عمرانی

اینجانب در شهر قم متولد شده،دوران ابتدایی و متوسطه را در این شهر سپری کرده،در سال ١٣٤٧ وارد دانشکده پزشکی شده، در سال ١٣٥٤ فارغ التحصیل و سپس در امتحانات تخصصی شرکت کرده و رتبه ی اول را کسب کرده و در سال ١٣٦٣ به عنوان متخصص فارغ التحصیل شدم و در سال ١٣٦٩ به عنوان هیات علمی وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم. در مراکز اموزشی فیروز آبادی،هفت تیر،حضرت علی اصغر،حضرت فاطمه(س)،شهید مطهری و بیمارستان خصوصی آزادی وظیفه خدمت به مردم را به سرانجام رسانده ام.با شروع جنگ همه ساله به جبهه های جنگ اعزام شده و به مداوای مجروحان و هموطنان گرامی پرداختم.

دکتر علی اکبر عمرانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر علی اکبر عمرانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر عمرانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اکبر عمرانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر عمرانی را مشاهده کنید.