رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد ابراهیم طاهریان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد ابراهیم طاهریان

کد نظام پزشکی: 27458

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد ابراهیم طاهریان

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر محمد ابراهیم طاهریان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد ابراهیم طاهریان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر محمد ابراهیم طاهریان

ثبت نظر برای دکتر محمد ابراهیم طاهریان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد ابراهیم طاهریان

دکتر محمد ابراهیم طاهریان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر محمد ابراهیم طاهریان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد ابراهیم طاهریان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد ابراهیم طاهریان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد ابراهیم طاهریان را مشاهده کنید.