رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرهاد بیژن زاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فوق تخصص فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرهاد بیژن زاده

کد نظام پزشکی: 116823

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرهاد بیژن زاده

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی

اگر شما دکتر فرهاد بیژن زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرهاد بیژن زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

نمونه کار های دکتر فرهاد بیژن زاده

ثبت نظر برای دکتر فرهاد بیژن زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرهاد بیژن زاده

جراح و متخصص ارتوپدی، بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و جراحی تعویص مفصل(آرتروپلاستی) و جراحی آرتروسکوپی.دوره تکمیلی جراحی آرتروسکوپی شانه و زانو. جراحی اعصاب محیطی و میکروسرجری، عضو انجمن جراحان اروپا EFORT.جراحی فوق تخصصی دست و پیوند اعصاب و عضلات. جراحی شانه و آرنج و مچ دست.

دکتر فرهاد بیژن زاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی هستند. مطب دکتر فرهاد بیژن زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرهاد بیژن زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرهاد بیژن زاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرهاد بیژن زاده را مشاهده کنید.