دریافت نوبت دکتر رضا شفیع پور متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-reza-shafi-poor

کد نظام پزشکی: 107893

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رضا شفیع پور

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر رضا شفیع پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رضا شفیع پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر رضا شفیع پور

ثبت نظر برای دکتر رضا شفیع پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رضا شفیع پور

دوره فلوشیپی آرتروپلاستی زانو (اتریش)
بورد تخصصی ارتوپدی (تهران)
جراحی های فوق تخصصی زانو
آسیبهای ورزشی
تعویض مفصل زانو
آرتروسکوپی زانو
بیماریهای استخوانها و مفاصل( آرتروز، کمردرد و ...)

دکتر رضا شفیع پور متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر رضا شفیع پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رضا شفیع پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا شفیع پور متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رضا شفیع پور را مشاهده کنید.