رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدعلی عنایت الهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فوق تخصص فلوشیپ تعویض مفصل ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدعلی عنایت الهی

کد نظام پزشکی: 72412

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدعلی عنایت الهی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

فوق تخصص: فلوشیپ تعویض مفصل

اگر شما دکتر محمدعلی عنایت الهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدعلی عنایت الهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

نمونه کار های دکتر محمدعلی عنایت الهی

ثبت نظر برای دکتر محمدعلی عنایت الهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدعلی عنایت الهی

دکتر محمدعلی عنایت الهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ تعویض مفصل هستند. مطب دکتر محمدعلی عنایت الهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی عنایت الهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدعلی عنایت الهی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) فلوشیپ تعویض مفصل در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی عنایت الهی را مشاهده کنید.