رزرو نوبت اینترنتی دکتر پوریا رویان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر پوریا رویان

کد نظام پزشکی: 128261

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پوریا رویان

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر پوریا رویان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پوریا رویان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر پوریا رویان

ثبت نظر برای دکتر پوریا رویان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پوریا رویان

پزشکی عمومی از دانشگاه تهران
تخصص ارتوپدی از دانشگاه ایران
فوق تخصص جراحی ستون فقرات از دانشگاه ایران

دکتر پوریا رویان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر پوریا رویان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پوریا رویان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پوریا رویان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پوریا رویان را مشاهده کنید.