دریافت نوبت دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-jalalodin-amir-choopani

کد نظام پزشکی: 13447

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر جلال الدین امیرچوپانی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر جلال الدین امیرچوپانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر جلال الدین امیرچوپانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر جلال الدین امیرچوپانی

ثبت نظر برای دکتر جلال الدین امیرچوپانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دوره تخصص ارتوپدی را در شهر تهران گذرانده و در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ بورد جراحی ارتوپدی گردیده ام. مدتها در بیمارستان آموزشی اختر وابسته به دانشگاه شهید بهشتی مشغول خدمت و طبابت بوده ام. اکنون در مطب و عمدتا در بیمارستان مهر وافع در خ. زرتشت غربی مشغول هستم.

دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر جلال الدین امیرچوپانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی را مشاهده کنید.