دریافت نوبت دکتر رحمت اله آزادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص آرتروسکوپی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-rahmat-allah-azadi

کد نظام پزشکی: 19756

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رحمت اله آزادی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: آرتروسکوپی

اگر شما دکتر رحمت اله آزادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رحمت اله آزادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر رحمت اله آزادی

ثبت نظر برای دکتر رحمت اله آزادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رحمت اله آزادی

جراح و متخصص استخوان و مفاصل - آرتروسکوپی زانو - تعویض مفاصل زانو - آسیبهای ورزشی

دکتر رحمت اله آزادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) آرتروسکوپی هستند. مطب دکتر رحمت اله آزادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رحمت اله آزادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رحمت اله آزادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) آرتروسکوپی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رحمت اله آزادی را مشاهده کنید.