دریافت نوبت دکتر حمیدرضا نعیمی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamidreza-naeimi

کد نظام پزشکی: 31844

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمیدرضا نعیمی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر حمیدرضا نعیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمیدرضا نعیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر حمیدرضا نعیمی

ثبت نظر برای دکتر حمیدرضا نعیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمیدرضا نعیمی

متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپد)
جراحی های فوق تخصصی زانو و شانه و لگن.
دارای بورد تخصصی جراحی استخوان ومفاصل
فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شیراز ،فارغ التحصیل دوره تخصصی جراحی استخوان و مفاصل از دانشگاه علوم پزشکی ایران.
دوره های تکمیلی فوق تخصصی جراحی زانو و لگن را در کشور اتریش و دوره تکمیلی جراحی فوق تخصصی شانه را در کشور سوییس گذرانده ام.

دکتر حمیدرضا نعیمی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر حمیدرضا نعیمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا نعیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا نعیمی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا نعیمی را مشاهده کنید.