رزرو نوبت اینترنتی دکتر نیما محسنی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نیما محسنی

کد نظام پزشکی: 115100

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نیما محسنی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

اگر شما دکتر نیما محسنی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نیما محسنی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

نمونه کار های دکتر نیما محسنی

ثبت نظر برای دکتر نیما محسنی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نیما محسنی

دکتر نیما محسنی متخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی شانه و زانو از فرانسه
جراحی تعویض مفصل شانه، زانو و لگن
جراحی آسیب های ورزشی شانه و زانو
بورد تخصصی از دانشگاه تهران
شاغل در بیمارستان کسری تهران

دکتر نیما محسنی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) هستند. مطب دکتر نیما محسنی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نیما محسنی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نیما محسنی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نیما محسنی را مشاهده کنید.