رزرو نوبت اینترنتی دکتر علیرضا منافی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علیرضا منافی

کد نظام پزشکی: 80210

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا منافی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

اگر شما دکتر علیرضا منافی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا منافی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل)

نمونه کار های دکتر علیرضا منافی

ثبت نظر برای دکتر علیرضا منافی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا منافی

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مدیر گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مدیر برنامه آموزش فلوشیپ جراحی هیپ و لگن
فلوشیپ جراحی هیپ و لگن
تعویض مفصل هیپ و زانو

دکتر علیرضا منافی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) هستند. مطب دکتر علیرضا منافی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا منافی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا منافی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا منافی را مشاهده کنید.