دریافت نوبت دکتر ناهید کرکوکی اسگویی متخصص گوش، حلق و بینی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nahid-karkooki-osgooei

کد نظام پزشکی: 46236

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ناهید کرکوکی اسگویی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر ناهید کرکوکی اسگویی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ناهید کرکوکی اسگویی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر ناهید کرکوکی اسگویی

ثبت نظر برای دکتر ناهید کرکوکی اسگویی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ناهید کرکوکی اسگویی

دکتر ناهید کرکوکی اسگویی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر ناهید کرکوکی اسگویی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ناهید کرکوکی اسگویی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ناهید کرکوکی اسگویی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ناهید کرکوکی اسگویی را مشاهده کنید.