دریافت نوبت دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی متخصص گوش، حلق و بینی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-sadegh-maleki-bagher-abadi

کد نظام پزشکی: 18308

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی

ثبت نظر برای دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی

دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد صادق ملکی باقر آبادی را مشاهده کنید.