دریافت نوبت دکتر محمد خانجان زاده فشخامی متخصص گوش، حلق و بینی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-khanjan-zadeh-fashkhami

کد نظام پزشکی: 90360

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد خانجان زاده فشخامی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر محمد خانجان زاده فشخامی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد خانجان زاده فشخامی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر محمد خانجان زاده فشخامی

ثبت نظر برای دکتر محمد خانجان زاده فشخامی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد خانجان زاده فشخامی

دکتر محمد خانجان زاده فشخامی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر محمد خانجان زاده فشخامی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد خانجان زاده فشخامی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد خانجان زاده فشخامی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد خانجان زاده فشخامی را مشاهده کنید.