رزرو نوبت اینترنتی دکتر ابوالفضل صادقی نژاد متخصص گوش، حلق و بینی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

کد نظام پزشکی: 85643

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر ابوالفضل صادقی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابوالفضل صادقی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

ثبت نظر برای دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

دکتر ابوالفضل صادقی نژاد متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل صادقی نژاد متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد را مشاهده کنید.