رزرو نوبت اینترنتی دکتر میرمحمد مجلسی متخصص گوش، حلق و بینی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر میرمحمد مجلسی

کد نظام پزشکی: 25587

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میرمحمد مجلسی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر میرمحمد مجلسی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میرمحمد مجلسی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر میرمحمد مجلسی

ثبت نظر برای دکتر میرمحمد مجلسی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میرمحمد مجلسی

فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه تهران
فارغ التحصیل رشته تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه شهید بهشتی
و فلوشیپ از کانادا
جراحی پلاستیک سر و گردن(بینی و لیفت و ...)

دکتر میرمحمد مجلسی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر میرمحمد مجلسی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میرمحمد مجلسی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میرمحمد مجلسی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میرمحمد مجلسی را مشاهده کنید.