رزرو نوبت اینترنتی دکتر طاهره سادات واقفی متخصص گوش، حلق و بینی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر طاهره سادات واقفی

کد نظام پزشکی: 82763

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر طاهره سادات واقفی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر طاهره سادات واقفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر طاهره سادات واقفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر طاهره سادات واقفی

ثبت نظر برای دکتر طاهره سادات واقفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر طاهره سادات واقفی

اندوسکوپی بینی در مطب
ساکشن گوش با دستگاه
دارای آسانسور وساختمان بهینه سازی شده جهت رفاه بیماران وسالمندان

دکتر طاهره سادات واقفی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر طاهره سادات واقفی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر طاهره سادات واقفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر طاهره سادات واقفی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر طاهره سادات واقفی را مشاهده کنید.