دریافت نوبت دکتر پژمان سرشارزاده متخصص گوش، حلق و بینی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-pezhman-sarsharzadeh

کد نظام پزشکی: 116937

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پژمان سرشارزاده

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر پژمان سرشارزاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پژمان سرشارزاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر پژمان سرشارزاده

ثبت نظر برای دکتر پژمان سرشارزاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پژمان سرشارزاده

دوره پزشکی عمومی از دانشگاه تهران
عضو نظام پزشکی کانادا و دارای گواهینامه پزشکی کانادا
فارغ التحصیل دوره تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی از دانشگاه شهید بهشتی

دکتر پژمان سرشارزاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر پژمان سرشارزاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پژمان سرشارزاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پژمان سرشارزاده متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پژمان سرشارزاده را مشاهده کنید.