دریافت نوبت دکتر گلنار سرور متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص آنکولوژی و سرطان زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-golnar-soroor

کد نظام پزشکی: 14669

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر گلنار سرور

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: آنکولوژی و سرطان زنان

اگر شما دکتر گلنار سرور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر گلنار سرور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر گلنار سرور

ثبت نظر برای دکتر گلنار سرور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر گلنار سرور

دکتر گلنار سرور متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان آنکولوژی و سرطان زنان هستند. مطب دکتر گلنار سرور واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر گلنار سرور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر گلنار سرور متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان آنکولوژی و سرطان زنان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر گلنار سرور را مشاهده کنید.